O NÁS

Topným systémům se naše společnost intenzivně věnujeme již několik let.
Vznikla v roce 2009 pod názvem LTG SYSTEMY s.r.o. a od října 2016 působí na trhu pod novým názvem iQ vytápění s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní nízkoenergetické vytápění přímo na míru. Navrhneme individuální projekt vytápění, zajistíme dodávku zařízení, montáž i zprovoznění, poskytneme následný servis a pravidelné revize.

Naše systémy se uplatní zejména v novostavbách nízkoenergetických a pasivních domů, ale i při rekonstrukcích starších rodinných domů. Vhodné jsou i pro penziony, hotely a jiné komerční objekty.

Mezi naše dodávané produkty patří inteligentní regulace topných systémů, tepelná čerpadla, akumulační zásobníky, solární systémy, fotovoltaické systémy, krbové vložky s výměníkem, podlahové vytápění, klimatizace, vzduchotechnika, rekuperace a další systémy chlazení.

Jsme tu, abychom vyslechli Vaše přání a realizovali Vaši zakázku od A až do Z, protože víme, že čas je to nejdražší, co v životě máme. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni a jsou držiteli certifikátů na montáž, revize a servis kotlů i na revize chladicích zařízení. I proto jsme Vám schopni nabídnout ty nejlepší a nejkvalitnější služby.

IQ vytápění

 

Zdarma nabízíme konzultace ohledně vytápění Vašeho domu. Předvedeme Vám, jak správně fungují zapojené systémy, krb s teplovodní vložkou, tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, solární systém, fotovoltaický systém, vzduchotechnika, rekuperace, akumulační zásobník nebo hydrobox a jak je jednoduché vše řídit přes regulaci třeba i pomocí internetu.

ZAJISTÍME VÁM DOTACE
PRO RODINNÉ DOMY