O NÁS

Topným systémům se naše společnost intenzivně věnujeme již několik let. Vznikla v roce 2009 pod názvem LTG SYSTEMY s.r.o. a od října 2016 působí na trhu ve spolupráci se společností Kovovýroba Lubas s.r.o. pod novým názvem iQ vytápění s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní nízkoenergetické vytápění přímo na míru. Navrhneme individuální projekt vytápění, zajistíme dodávku zařízení, montáž i zprovoznění, poskytneme následný servis a pravidelné revize.

Naše systémy se uplatní zejména v novostavbách nízkoenergetických a pasivních domů, ale i při rekonstrukcích starších rodinných domů. Vhodné jsou i pro penziony, hotely a jiné komerční objekty.

Mezi naše dodávané produkty patří inteligentní regulace topných systémů, tepelná čerpadla vzduch-voda FUJITSU iQ a akumulační zásobníky iQ UNIBOI. Dále pak další výrobky smluvních partnerů - solární systémy, krbové vložky s výměníkem, podlahové vytápění, klimatizace a další systémy chlazení.

 

IQ vytápění

 

Jsme tu, abychom vyslechli Vaše přání a realizovali Vaši zakázku od A až do Z, protože víme, že čas je to nejdražší, co v životě máme. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni a jsou držiteli certifikátů na montáž, revize a servis kotlů i na revize chladicích zařízení. I proto jsme Vám schopni nabídnout ty nejlepší a nejkvalitnější služby.

Zdarma nabízíme konzultace ohledně vytápění Vašeho domu. Předvedeme Vám jak správně fungují zapojené systémy, krb s teplovodní vložkou, tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, solární systém, akumulační zásobník nebo hydrobox a jak je jednoduché vše řídit přes regulaci třeba i pomocí internetu.

ZAJISTÍME VÁM DOTACE
PRO RODINNÉ DOMY